parallax background

Licytowane przedmioty

Tryptyk - Studium Dłoni

(każdy obraz licytowany jest oddzielnie)
Tryptyk3
Tryptyk2
Tryptyk1
Tryptyk
Autorką tryptyku "Studium Dłoni" jest Ewa Gbiorczyk. Urodzona w Poznaniu artystka zajmuje się głównie malarstwem współczesnym, abstrakcyjnym. Jest prezesem Zarządu Krajowego Związku Artystów Plastyków. Swoje prace prezentuje na licznych wystawach. Jej obrazy znajdują się w kolekcjach koneserów sztuki. Podarowany przez autorkę tryptyk to wydrukowane na płótnie, tulsaanimators gotowe do zawieszenia foto-obrazy o wymiarach 60×80 cm.
Więcej prac artystki: Galeria.

Licytacje: Obraz 1 | Obraz 2 | Obraz 3

Foto obraz "Wschodzący Księżyc"

Foto obraz "Wschodzący Księżyc" został przygotowany na wystawę "Lusówko wczoraj i dziś", jaka odbyła się w naszej miejscowości we wrześniu 2019 roku. Autorem fotografii jest mieszkaniec Lusówka, fotograf-amator Paweł Lemanowicz. Oferowany dziś obraz został już raz zlicytowany na cel dobroczynny - w marcu br. wylicytował go Adam Stachowiak. Był to jeden z 12 licytowanych wówczas foto obrazów. Uzyskane środki przekazaliśmy rodzicom 4 wyjątkowych dzieci z Lusówka i Lusowa (więcej o akcji tutaj). Dla Adama obraz był tylko środkiem, za pomocą którego mógł pomóc innym. Dlatego, gdy dowiedział się o naszej akcji, ani chwili nie wahał się, by przekazać go ponownie na dobry cel.
Obraz przedstawia widok na południowy brzeg Jeziora Lusowskiego. Zdjęcie zostało wydrukowane na płótnie (rozpiętym na ramce - krośnie malarskim) CANVAS, w technice wodoodpornego druku ECO Solvent, w rozdzielczości do 2880 dpi. Jest gotowe do zawieszenia na ścianie. Wymiary 90×60 cm.

Licytacja

Piłka nożna Euro 2020 z autografami

Pilka1
Pilka2
AdamS2
MarcinKikut
Uniforia Euro 2020 by Adidad - to nazwa piłki, która została wybrana oficjalną piłką Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020. Nie tylko fakt, że Euro 2020 zostało przełożone na rok 2021 czyni tę piłkę absolutnie wyjątkową. Nasz egzemplarz opatrzony jest autografami 2 zawodowych piłkarzy, mieszkańców Lusówka i reprezentantów Polski: Marcina Kikuta oraz Adama Stachowiaka. Więcej o modelu piłki można przeczytać tutaj.

Licytacja